Midnight Commander - en to sr translation catalogue (419 entries)

en:  with source mask:
sr:  уз изворну маску:

en: %.2f KB/s
sr: %.2f КБ/с

en: %.2f MB/s
sr: %.2f МБ/с

en: %6d of %d
sr: %6d од %d

en: %ld B/s
sr: %ld Б/с

en: %s contains duplicate entries! Skipping!
sr: %s садржи двоструке ставке! Заобилазим!

en: %s is not a directory
sr: %s није директоријум

en: %s: done.
sr: %s: готово.

en: %s: failure
sr: %s: неуспех

en: &Abort
sr: &Прекини

en: &Access time
sr: Датум &приступа

en: &Add current
sr: &Додај текуће

en: &Add new
sr: &Додај ново

en: &Again
sr: &Поново

en: &Always use ftp proxy
sr: &Увек користи посредника за ftp

en: &Append
sr: &Надовежи

en: &Background
sr: &Позадина

en: &Backspace through tabs
sr: Тастером `&Backsp' кроз табул.

en: &Backwards
sr: Уна&зад

en: &Brief file list
sr: &Кратак списак датотека

en: &Cancel
sr: &Поништи

en: &Chdir
sr: &Пром.дир.

en: &Configuration...
sr: &Подешавања...

en: &Delete
sr: &Обриши

en: &Directory tree
sr: &Стабло директоријума

en: &Discard
sr: &Одбаци

en: &Dismiss
sr: &Отпусти

en: &Display bits...
sr: &Битова у приказу...

en: &Drop down menus
sr: &Падајући менији

en: &Edit - F4
sr: &Уреди - F4

en: &Equal split
sr: подједнака по&Дела

en: &Extension
sr: &Врста

en: &Fake half tabs
sr: &Лажна полутабулација

en: &Fast dir reload
sr: &Брзо учитавање директоријума

en: &Filter...
sr: &Филтар...

en: &Full file list
sr: &Пун списак датотека

en: &Grab lock
sr: &Заузми катанац

en: &Horizontal
sr: &Положено

en: &Ignore lock
sr: З&анемари катанац

en: &Inode
sr: &Ичвор

en: &Insert
sr: У&метни

en: &Keep
sr: &Задржи

en: &Keybar visible
sr: ред са &Тастерима је видљив

en: &Kill
sr: &Убиј

en: &Layout...
sr: &Изглед...

en: &Listing format edit
sr: &Уреди формат списка

en: &Listing mode...
sr: &Режим списка...

en: &Local
sr: &Локалну

en: &Long file list
sr: &Дугачак списак датотека

en: &Marked all
sr: &Све означене

en: &Modify time
sr: Датум &измене

en: &Move
sr: &Премести

en: &Name
sr: &Назив

en: &Never
sr: &Никад

en: &No
sr: &Не

en: &OK
sr: &У реду

en: &Open file...
sr: &Отвори датотеку...

en: &Quick
sr: &Брз

en: &Quit
sr: &Заврши

en: &Refresh
sr: &Освежи

en: &Reget
sr: &Поново преузми

en: &Regular expression
sr: &Регуларни израз

en: &Remove
sr: &Уклони

en: &Replace
sr: За&мени

en: &Resume
sr: &Настави

en: &Retry
sr: П&робај поново

en: &Return does autoindent
sr: Тастер `&Return' не увлачи

en: &Reverse
sr: &Обрни

en: &Save
sr: са&Чувај

en: &Save setup
sr: &Сачувај подешавања

en: &Select
sr: &Изабери

en: &Set
sr: &Постави

en: &Size
sr: &Величина

en: &Size only
sr: &Само величина

en: &Skip
sr: Пре&скочи

en: &Sort order...
sr: &Поредак ређања...

en: &Stable Symlinks
sr: &Стабилне симвезе

en: &Stop
sr: &Заустави

en: &Suspend
sr: &Обустави

en: &System Wide
sr: &Системску

en: &Thorough
sr: &Темељан

en: &Tree
sr: &Стабло

en: &Undelete files (ext2fs only)
sr: &Одобриши датотеке (само на ext2fs)

en: &Unsorted
sr: Н&есређено

en: &Up
sr: &Горе

en: &Update
sr: &Ажурирај

en: &Use ~/.netrc
sr: &Користи ~/.netrc

en: &User
sr: &Корисничку

en: &User defined:
sr: &Кориснички задано:

en: &Using shell patterns
sr: &Користи обрасце љуске

en: &Verbose operation
sr: &Брбљиви рад

en: &Vertical
sr: &Усправно

en: &View - F3
sr: &Прегледај - F3

en: &Virtual FS...
sr: &Виртуални СД...

en: &Yes
sr: &Да

en: (chdir first)
sr: (прво постави дир.)

en: (stalled)
sr: (застој)

en: (strict rfc959)
sr: (строго према rfc959)

en: * on keypad
sr: Сиви *

en: + on keypad
sr: Сиви +

en: +number
sr: +број

en: -  < No translation >
sr: -  < Без претварања >

en: - on keypad
sr: Сиви -

en: 7 bits
sr: 7 бита

en: <Unknown group>
sr: <Непозната група>

en: <Unknown user>
sr: <Непознат корисник>

en: <readlink failed>
sr: <неуспешно читање везе>

en: A&ll
sr: С&ве

en: A&ppend
sr: &Надовежи

en: Aborted transfer would be successful.
sr: Прекинути пренос би био успешан.

en: Aborting transfer...
sr: Прекидам пренос...

en: Accessed:  %s
sr: Посл. приступ:   %s

en: Account:
sr: Налог:

en: Active VFS directories
sr: Активни директоријуми ВСД

en: Alwa&ys
sr: &Увек

en: Background Jobs
sr: Позадински послови

en: Background process:
sr: Позадински процес:

en: Backspace key
sr: Таст. `Backspace'

en: C&lear marked
sr: О&чисти означене

en: Cancel
sr: Поништи

en: Cannot change directory
sr: Не могу да променим директоријум

en: Cannot create temporary directory %s: %s
sr: Не могу да створим привремени директоријум %s: %s

en: Cannot execute command
sr: Не могу да извршим наредбу

en: Cannot invoke command.
sr: Не могу да покренем наредбу.

en: Cannot open %s archive
    %s
sr: Не могу да отворим архиву врсте `%s'
    %s

en: Cannot open cpio archive
    %s
sr: Не могу да отворим архиву врсте `cpio'
    %s

en: Cannot open named pipe %s
sr: Не могу да отворим именовану цев %s

en: Cannot open tar archive
    %s
sr: Не могу да отворим архиву врсте `tar'
    %s

en: Cannot open the %s file for writing:
    %s
sr: Не могу да отворим датотеку %s за упис:
    %s

en: Cannot parse:
sr: Не могу да рашчланим:

en: Cannot read directory contents
sr: Не могу да учитам садржај директоријума

en: Cannot set correct permissions for directory %s
sr: Не могу да поставим исправне дозволе за директоријум %s

en: Cannot translate from %s to %s
sr: Не могу да преведем из %s у %s

en: Cannot write to the %s file:
    %s
sr: Не могу да пишем у датотеку %s:
    %s

en: Changes to file lost
sr: Измене у датотеци су изгубљене

en: Chmod command
sr: Промена дозвола

en: Command
sr: Наредба

en: Completion/M-tab
sr: Допуна/M-tab

en: Con&tinue
sr: &Настави

en: Configure options
sr: Подеси изборе

en: Confir&m before saving
sr: Потврда &чувања

en: Copy "%s" directory to:
sr: Копирај директоријум `%s' у:

en: Corrupted cpio header encountered in
    %s
sr: Покварено заглавље архиве врсте `cpio' у
    %s

en: Create a new Directory
sr: Створи нови директоријум

en: Delete key
sr: Таст. `Delete'

en: Delete on keypad
sr: Сиви `Delete'

en: Deleting
sr: Бришем

en: Device:    %s
sr: Уређај:          %s

en: Directory %s is not owned by you
sr: Не поседујете директоријум %s

en: Directory cache expired for %s
sr: Остава директоријума је истекла за %s

en: Directory hotlist
sr: Брзи списак директоријума

en: Directory label
sr: Натпис директоријума

en: Directory path
sr: Путања директоријума

en: Disable mouse support in text version
sr: Искључи подршку за миша у текстуалној верзији

en: Disables subshell support
sr: Искључује подршку за подљуске

en: Displays the current version
sr: Приказује текућу верзију

en: Domain:
sr: Домен:

en: Down arrow key
sr: Стрелица надоле

en: Down arrow keypad
sr: Сива стрел. надоле

en: Dynamic paragraphing
sr: Динамични пасуси

en: Edit &extension file
sr: Уреди датотеку &врста

en: Edit &menu file
sr: Уреди датотеку &менија

en: Edits one file
sr: Уређује једну датотеку

en: Empty output from child filter
sr: Дете-филтар није исписало ништа

en: Enables subshell support (default)
sr: Укључује подршку за подљуске (подраз.)

en: End key
sr: Таст. `End'

en: End on keypad
sr: Сиви `End'

en: Enter on keypad
sr: Сиви `Enter'

en: Enter shell command(s):
sr: Унесите наредбе љуске:

en: Error
sr: Грешка

en: Error reported after abort.
sr: Пријављена је грешка после прекида.

en: Existing filename (filename symlink will point to):
sr: Постојећа датотека (на коју ће упућивати веза):

en: Extension file edit
sr: Уређивање датотеке са врстама

en: External command
sr: Спољашња наредба

en: External panelize
sr: Критеријум попуне окна

en: F&ull 8 bits input
sr: П&ун осмобитни улаз

en: FT&P link...
sr: Повезивање FT&P-ом...

en: FTP: Account required for user %s
sr: FTP: Неопходан је налог за корисника %s

en: File
sr: Датотека

en: File %s is not owned by root or you or is world writable.
    Using it may compromise your security
sr: Датотеку %s не поседује ни администратор ни ви, а није ни
    читљива за свет. Њена употреба може да угрози вашу безбедност

en: File locked
sr: Датотека је закључана

en: File: %s
sr: Датотека: %s

en: Files tagged, want to cd?
sr: Датотеке означене, да пром.дир.?

en: Filesystem: %s
sr: Систем датот.:   %s

en: Fill tabs with &spaces
sr: Попуни табулато&ре размацима

en: Find *.orig after patching
sr: Нађи *.orig после крпљења

en: Find File
sr: Нађи датотеку

en: Find SUID and SGID programs
sr: Нађи програме са постављеним ПКИБ (SUID) и ПГИБ (SGID)

en: Find rejects after patching
sr: Нађи одбијене исправке после крпљења

en: Finished
sr: Готово

en: Flag
sr: Ознака

en: Forces xterm features
sr: Захтева одлике Икс терминала

en: Fr&ee VFSs now
sr: &Ослободи ВСД сада

en: Full 8 bits output
sr: Пун осмобитни излаз

en: Function key 1
sr: Функц. тастер 1

en: Function key 10
sr: Функц. тастер 10

en: Function key 11
sr: Функц. тастер 11

en: Function key 12
sr: Функц. тастер 12

en: Function key 13
sr: Функц. тастер 13

en: Function key 14
sr: Функц. тастер 14

en: Function key 15
sr: Функц. тастер 15

en: Function key 16
sr: Функц. тастер 16

en: Function key 17
sr: Функц. тастер 17

en: Function key 18
sr: Функц. тастер 18

en: Function key 19
sr: Функц. тастер 19

en: Function key 2
sr: Функц. тастер 2

en: Function key 20
sr: Функц. тастер 20

en: Function key 3
sr: Функц. тастер 3

en: Function key 4
sr: Функц. тастер 4

en: Function key 5
sr: Функц. тастер 5

en: Function key 6
sr: Функц. тастер 6

en: Function key 7
sr: Функц. тастер 7

en: Function key 8
sr: Функц. тастер 8

en: Function key 9
sr: Функц. тастер 9

en: GID
sr: ИБГ

en: GNU Midnight Commander %s
sr: ГНУ-ов поноћни наредник %s

en: GNU Midnight Commander is already
    running on this terminal.
    Subshell support will be disabled.
sr: ГНУ-ов поноћни наредник је већ
    покренут на овом терминалу.
    Подршка за подљуске ће бити искључена.

en: Getting file
sr: Добављам датотеку

en: Goto
sr: ИдиНа

en: Great! You have a complete terminal database!
    All your keys work well.
sr: Одлично! Имате потпуну терминалску базу!
    Сви ваши тастери добро раде.

en: Grepping in %s
sr: Тражим текст у %s

en: Group
sr: Група

en: Group name
sr: Назив групе

en: Help
sr: Помоћ

en: Home key
sr: Таст. `Home'

en: Home on keypad
sr: Сиви `Home'

en: ISO 8859-1
sr: изо 8859-1

en: If &size differs
sr: Ако је &величина различита

en: Incomplete file was retrieved. Keep it?
sr: Датотека није у потпуности преузета. Да је задржим?

en: Inconsistent extfs archive
sr: Недоследна архива extfs

en: Inconsistent hardlinks of
    %s
    in cpio archive
    %s
sr: Недоследне тврде везе
    %s
    у архиви врсте `cpio'
    %s

en: Inconsistent tar archive
sr: Недоследна архива врсте `tar'

en: Input / display codepage:
sr: Кодна страна улаза и приказа:

en: Insert key
sr: Таст. `Insert'

en: Insert on keypad
sr: Сиви `Insert'

en: Internal error:
sr: Унутрашња грешка:

en: It seems that all your keys already
    work fine. That's great.
sr: Изгледа да сви ваши тастери већ сада
    лепо раде. То је одлично.

en: L&ynx-like motion
sr: L&ynx-олико кретање

en: Label for "%s":
sr: Натпис за `%s':

en: Launches the file viewer on a file
sr: Покреће прегледач датотека над датотеком

en: Layout
sr: Распоред

en: Learn keys
sr: Научи тастере

en: Left arrow key
sr: Стрелица налево

en: Left arrow keypad
sr: Сива стрел. налево

en: Link %s to:
sr: Повежи %s са:

en: Links:     %d
sr: Веза:            %d

en: Listing mode
sr: Режим списка

en: Location:  %Xh:%Xh
sr: Место:           %Xh:%Xh

en: Log ftp dialog to specified file
sr: Бележи садржај дијалога FTP-а у задану датотеку

en: Midnight Commander %s
sr: Поноћни наредник %s

en: Mode
sr: Режим

en: Mode:      %s (%04o)
sr: Дозволе:         %s (%04o)

en: Modified:  %s
sr: Датум измене:    %s

en: More parsing errors will be ignored.
sr: Даље грешке ће бити занемарене.

en: Move "%s" directory to:
sr: Премести директоријум `%s' у:

en: Moving %s
sr: Премештам %s

en: Name
sr: Назив

en: New hotlist entry
sr: Нова ставка брзог списка

en: Nl
sr: Бв

en: No node information
sr: Нема података о чворовима

en: No space information
sr: Нема података о простору

en: Non&e
sr: &Ништа

en: None
sr: Ништа

en: OK
sr: Да

en: On
sr: За

en: Other 8 bit
sr: Другa, осмобитнa

en: Other command
sr: Друга наредба

en: Overwrite all targets?
sr: Желите ли да препишем сва одредишта?

en: Overwrite this target?
sr: Желите ли да препишем ово одредиште?

en: Owner
sr: Власник

en: Owner name
sr: Име власника

en: Owner:     %s/%s
sr: Власник:         %s/%s

en: Page Down key
sr: Таст. `Page Up'

en: Page Down keypad
sr: Сиви `Page Down'

en: Page Up key
sr: Таст. `Page Down'

en: Page Up keypad
sr: Сиви `Page Up'

en: Pane&lize
sr: Претвори &у окно

en: Password for \\%s\%s
sr: Лозинка за \\%s\%s

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Paste output of external command
sr: Залепи излаз спољашње наредбе

en: Perm
sr: Дозв

en: Permission
sr: Дозволе

en: Pipe close failed
sr: Затварање цеви није успело

en: Please press the %s
    and then wait until this message disappears.
    
    Then, press it again to see if OK appears
    next to its button.
    
    If you want to escape, press a single Escape key
    and wait as well.
sr: Молим да притиснете тастер %s
    и да сачекате да ова порука нестане.
    
    Онда га поново притисните и видите да ли се појављује
    `Да' поред његовог дугмета.
    
    Ако желите да одустанете, притисните једном тастер
    `Escape' и сачекајте.

en: Premature end of cpio archive
    %s
sr: Прерани завршетак архиве врсте `cpio'
    %s

en: Press all the keys mentioned here. After you have done it, check
sr: Притисните сваки од ових тастера. Пошто сте то урадили, проверите

en: Press any key to continue...
sr: Притисните било који тастер за наставак...

en: Print data directory
sr: Штампај директоријум са подацима

en: Print last working directory to specified file
sr: Штампај последњи радни директоријум у задану датотеку

en: Quick cd
sr: Брза пром.дир.

en: Quit
sr: Заврши

en: Request to run in color mode
sr: Захтевање обојеног режима

en: Requests to run in black and white
sr: Захтева покретање у режиму без боја

en: Resets soft keys on HP terminals
sr: Поставља меке тастере на ХП-овим терминалима

en: Resolving symlink...
sr: Разрешавам симвезе...

en: Right arrow key
sr: Стрелица надесно

en: Right arrow keypad
sr: Сива стрел. надесно

en: S&et marked
sr: П&остави означене

en: S&hell link...
sr: Повезивање &љуском...

en: S&kip
sr: Прес&кочи

en: SM&B link...
sr: Повезивање SM&B-ом...

en: SUB-DIR
sr: ПОД-ДИР

en: SYMLINK
sr: СИМВЕЗА

en: Save file &position
sr: Чување текуће &позиције

en: Screen size %dx%d is not supported.
    Check the TERM environment variable.
sr: Величина екрана %dx%d није подржана.
    Проверите променљиву љуске `TERM'.

en: Search
sr: Тражи

en: Searching
sr: Тражим

en: Searching %s
sr: Тражим %s

en: Set &all
sr: Постави &све

en: Set &groups
sr: Постави &групе

en: Set &users
sr: Постави &кориснике

en: Set debug level
sr: Постављање нивоа поправљања

en: Set initial line number for the internal editor
sr: Поставите број почетног реда за уграђени уређивач

en: Size
sr: Величина

en: Size:      %s
sr: Величина:        %s

en: Slash on keypad
sr: Сиви /

en: Sorry, we cannot do password authenticated connections for now.
sr: Извините, али за сад не можемо да се повезујемо уз потврду лозинке.

en: Sort order
sr: Поредак ређања

en: Source
sr: Извор

en: Specifies a color configuration
sr: Поставља подешавања боја

en: Start at:
sr: Почни од:

en: Starting linear transfer...
sr: Покрећем линеарни пренос...

en: Stopped
sr: Заустављено

en: Subgroup - press ENTER to see list
sr: Подгрупа - притисните `ENTER' за списак

en: Symbolic link
sr: Симболичка веза

en: Symbolic link filename:
sr: Датотека симболичке везе:

en: Synta&x highlighting
sr: Исти&цање синтаксе

en: Syntax file edit
sr: Уређивање синтаксне датотеке

en: Target
sr: Одредиште

en: Temporary files will be created in %s
sr: Привремене датотеке ће бити стваране у %s

en: Temporary files will not be created
sr: Привремене датотеке неће бити стваране

en: The TERM environment variable is unset!
sr: Променљива љуске `TERM' није постављена!

en: Timeout for freeing VFSs:
sr: Чекање ослобађања ВСД-ова:

en: To run on slow terminals
sr: Покретање на спором терминалу

en: Tries to use termcap instead of terminfo
sr: Покушава да користи termcap уместо terminfo-а

en: Type `exit' to return to the Midnight Commander
sr: Унесите `exit' да бисте се вратили у Поноћног наредника

en: Type writer wrap
sr: Аутоматски прелом

en: UID
sr: КИБ

en: UP--DIR
sr: НАД-ДИР

en: Unexpected EOF on archive file
sr: Неочекивани завршетак датотеке у архиви

en: Unexpected end of file
    %s
sr: Неочекивани завршетак датотеке
    %s

en: Up arrow key
sr: Стрелица нагоре

en: Up arrow keypad
sr: Сива стрел. нагоре

en: Use &passive mode
sr: Користи &пасивни режим

en: Use stickchars to draw
sr: Користи квазиграфичке симболе за цртање

en: User supplied format looks invalid, reverting to default.
sr: Кориснички формат не изгледа исправно, враћам на подраз.

en: Username:
sr: Корисн. име:

en: Warning
sr: Упозорење

en: Warning: Cannot change to %s.
sr: Упозорење: Не могу да идем на %s.

en: Warning: Invalid flag %c in %s:
    %s
sr: Упозорење: Неисправан прекидач %c у %s:
    %s

en: Warning: Invalid line in %s:
    %s
sr: Упозорење: Неисправан ред у %s:
    %s

en: With builtin Editor
sr: Са уграђеним уређивачем

en: With internationalization support
sr: Са подршком за интернационализацију

en: With mouse support on xterm
sr: Са подршком за миша у Икс терминалу

en: With mouse support on xterm and Linux console
sr: Са подршком за миша у Икс терминалу и конзоли

en: With multiple codepages support
sr: Са подршком за више кодних страна

en: With support for X11 events
sr: Са подршком за догађаје Икса 11

en: With support for background operations
sr: Са подршком за позадинске радње

en: Wrap mode
sr: Прелом редова

en: `%s' is not a symbolic link
sr: `%s' није симболичка веза

en: cd
sr: пром.дир.

en: directories
sr: директоријума

en: directory
sr: директоријум

en: execute/search by group
sr: извр./претр. за групу

en: execute/search by others
sr: извр./претр. за остале

en: execute/search by owner
sr: извр./претр. за власника

en: file
sr: датотеку

en: files
sr: датотека

en: files/directories
sr: датотека/директоријума

en: fish: Connected, home %s.
sr: fish: Повезан, дом %s.

en: fish: Disconnecting from %s
sr: fish: Прекидам повезивање са %s

en: fish: Handshaking version...
sr: fish: Преговарам о верзији...

en: fish: Local read failed, sending zeros
sr: fish: Локално читање није успело, шаљем нуле

en: fish: Reading directory %s...
sr: fish: Учитавам директоријум %s...

en: fish: Sending initial line...
sr: fish: Шаљем почетни ред...

en: fish: Sending password...
sr: fish: Шаљем лозинку...

en: fish: Setting up current directory...
sr: fish: Постављам текући директоријум...

en: fish: Waiting for initial line...
sr: fish: Чекам почетни ред...

en: fish: store %s: sending command...
sr: fish: складиштење %s: шаљем наредбу...

en: ftp anonymous password:
sr: анонимна лозинка за ftp:

en: ftpfs directory cache timeout:
sr: истекло време за оставу дир. ftpfs-а:

en: ftpfs: CWD failed.
sr: ftpfs: наредба `CWD' није успела.

en: ftpfs: Disconnecting from %s
sr: ftpfs: Прекидам повезивање са %s

en: ftpfs: Invalid host name.
sr: ftpfs: Неисправни назив домаћина.

en: ftpfs: Login incorrect for user %s
sr: ftpfs: Неуспешна пријава корисника %s

en: ftpfs: Reading FTP directory %s... %s%s
sr: ftpfs: Учитавам директоријум FTP-а %s... %s%s

en: ftpfs: abort error: %s
sr: ftpfs: грешка при прекидању: %s

en: ftpfs: abort failed
sr: ftpfs: прекидање није успело

en: ftpfs: aborting transfer.
sr: ftpfs: прекидам пренос.

en: ftpfs: connection interrupted by user
sr: ftpfs: повезивање је прекинуо корисник

en: ftpfs: connection to server failed: %s
sr: ftpfs: повезивање са сервером није успело: %s

en: ftpfs: could not setup passive mode
sr: ftpfs: нисам могао да подесим пасивни режим

en: ftpfs: couldn't resolve symlink
sr: ftpfs: нисам могао да разрешим симвезу

en: ftpfs: failed; nowhere to fallback to
sr: ftpfs: нисам успео; немам решења

en: ftpfs: logged in
sr: ftpfs: пријавио сам се

en: ftpfs: making connection to %s
sr: ftpfs: повезујем се са %s

en: ftpfs: sending login name
sr: ftpfs: шаљем корисничко име

en: ftpfs: sending user account
sr: ftpfs: шаљем кориснички налог

en: ftpfs: sending user password
sr: ftpfs: шаљем лозинку

en: group
sr: група

en: key, or click with the mouse to define it. Move around with Tab.
sr: недостајућима или прит. мишем за задавање. Креће се преко `Tab'-а.

en: non-local vfs
sr: не-локални всд

en: other
sr: други

en: owner
sr: власник

en: read by group
sr: читање за групу

en: read by others
sr: читање за остале

en: read by owner
sr: читање за власника

en: sec
sr: сек

en: set group ID on execution
sr: постави ИБ групе при изв.

en: set user ID on execution
sr: постави ИБ корис. при изв.

en: sticky bit
sr: лепљиви бит

en: to:
sr: у:

en: undelfs: loading deleted files information %d inodes
sr: undelfs: учитавам податке о обрисаним ичворовима: %d ичворова

en: undelfs: reading block bitmap...
sr: undelfs: учитавам мапу битова за ичворове...

en: undelfs: reading inode bitmap...
sr: undelfs: читам мапу битова за ичворове...

en: which keys are not marked with OK.  Press space on the missing
sr: поред којих не стоји ознака `Да'. Притисните размакницу на

en: write by group
sr: упис за групу

en: write by others
sr: упис за остале

en: write by owner
sr: упис за власника
